Stadion

Rekordy TL Athletics Jastrzębie - Stadion/Ulica

Kobiety

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 8.33 MICHALAK ANTONIA 2001 30.04.2017r Chorzów
100 m 12.77 MICHALAK ANTONIA 2001 26.05.2018r Częstochowa
150 m 19.17 MICHALAK ANTONIA 2001 01.05.2018r Częstochowa
200 m 25.57 MICHALAK ANTONIA 2001 29.07.2018r Chorzów
300 m 41.99 MICHALAK ANTONIA 2001 28.04.2018r Chorzów
400 m 1:00.04 SAJDAK NATALIA 1988 17.09.2006r Chorzów
400 m ppł 1:09.83 SAJDAK NATALIA 1988 17.06.2006r Bielsko-Biała
500 m 1:19.79 SAJDAK NATALIA 1988 07.05.2006r Sosnowiec
600 m 1:40.69 SAJDAK NATALIA 1988 26.08.2006r Kraków
800 m 2:18.68 SUWAJ ANETA 1986 10.06.2007r Bielsko-Biała
1000 m 3:01.87 SUWAJ ANETA 1986 03.09.2006r Sosnowiec
1500 m 4:38.62 SUWAJ ANETA 1986 21.07.2007r Sosnowiec
2000 m 6:33.52 SUWAJ ANETA 1986 01.05.2007r Sosnowiec
3000 m 10:23.62 SUWAJ ANETA 1986 17.06.2006r Bielsko-Biała
5000 m 17:39.64 SUWAJ ANETA 1986 09.09.2007r Słupsk
10000 m 37:30.45 SUWAJ ANETA 1986 05.05.2007r Warszawa
10km 38:34 DZIUK DAGMARA 1987 21.09.2014r Jastrzębie-Zdrój
Półmaraton 1:24:55 DZIUK DAGMARA 1987 09.09.2012r Piła
Maraton 3:04:15 DZIUK DAGMARA 1987 19.04.2015r Łódź
Skok w dal 4.53m TOKAJUK TATIANA 1977 05.06.1994r Zabrze
4x100m 54.94 BLUTKO ZUZANNA, PASTUSZAK ROKSANA, LOSE MAŁGORZATA, POPIOŁEK JULIA 2004, 2005, 2003, 2005 03.06.2018 Ruda Śląska
4x400m 4:28.78 NOWAK MARIOLA, ZIELIŃSKA KATARZYNA, GRUMUŁA BARBARA, BIELECKA SYLWIA 1978 04.06.1994 Zabrze
Sztafeta Szwedzka 2:28:40 HERMAN WIKTORIA, JAGIEŁO WIKTORIA, MICHALAK ANTONIA, SZULIK DOMINIKA 2002, 2001, 2001, 2001 02.10.2016 Sosnowiec
Sztafeta Olimpijska 4:19:43 DZIUK DAGMARA, MICHALAK ANTONIA, SZULIK DOMINIKA, GOIK KINGA 1987, 2001, 2001, 2001 01.10.2017 Częstochowa

Mężczyźni

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 7.93 URBANEK SEBASTIAN 1997 19.09.2010r Pszczyna
100 m 11.19 URBANEK ŁUKASZ 2003 02.09.2020r Częstochowa
150m 17.08 URBANEK SEBASTIAN 1997 03.05.2015 Bielsko-Biała
200 m 22.67 URBANEK ŁUKASZ 2003 19.09.2020r Radom
300 m 36.43 KRAKOWSKI DAWID 1999 30.09.2017r Częstochowa
400 m 50.03 URBANEK SEBASTIAN 1997 18.06.2015r Wrocław
500 m 1:30.55 WALA PIOTR 2005 18.05.2016r Kraków
600 m 1:24.92 MIKOŁOWICZ DAMIAN 1987 30.04.2005r Chorzów
800 m 1:56.69 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 10.06.1995r Zabrze
1000 m 2:33.78 MATUSZEWSKI MARIUSZ 1979 01.05.2002r Bielsko-Biała
1500 m 4:01.58 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 24.06.1995r Zabrze
2000 m 5:45.01 SZWAJNOCH PATRYCJUSZ 1980 24.06.1995r Zabrze
2000 m pprz 6:04.49 WINKLER TOMASZ 1980 20.07.1999r Białystok
3000 m 8:55.71 CZYŻ PAWEŁ 1978 18.06.1995r Zabrze
5000 m 15:28.59 ZAWIERUCHA JERZY 1976 24.06.1995r Zabrze
10000 m 32:04.55 SIEGMUND TADEUSZ 1970 17.05.1998 Warszawa
10km 31:47 SIEGMUND TADEUSZ 1970 29.08.1993r Jastrzębie-Zdrój
15km 49:45 ZAWIERUCHA DAMIAN 1980 28.12.2003r Strzelce Opolskie
Półmaraton 1:08:02 SIEGMUND TADEUSZ 1970 23.02.1997r Wiązowna
Maraton 2:21:53 SIEGMUND TADEUSZ 1970 20.05.1997r Toruń
Skok w dal 6.05 m WIŚNIEWSKI DAWID 2003 29.08.2020r Bielsko-Biała
Rzut oszczepem 31.87 m WIŚNIEWSKI DAWID 2003 29.09.2018r Ruda Śląska
4x100m 49.92 WIŚNIEWSKI DAWID, URBANEK ŁUKASZ, RENTFLEISZ FILIP, WALA PIOTR 2003, 2003, 2003, 2005 29.09.2018r Ruda Śląska
4x400m 3:37.09 SKRZYŃSKI ŁUKASZ, HAŁADYNA DARIUSZ, HERMAN SEBASTIAN, POLSAKIEWICZ TOMASZ 1975, 1975, 1977, 1976 04.06.1994r Zabrze
Sztafeta Olimpijska 3:28.97 WŁOCH ANDRZEJ, KRAKOWSKI DAWID, SWALSKI KAMIL, URBANEK ŁUKASZ 1995, 1999, 2001, 2003 01.10.2017 Częstochowa

MIESZANE " Kobiety-Mężczyźni"

KONKURENCJA 0WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
Sztafeta Olimpijska 4:23.11 LICHACZ SONIA, CZERWIŃSKI ROBERT, BANACH DAGMARA, STAŚKIEWICZ JAKUB 1993 1989 1987 1978 28.09.2008 Pszczyna

Juniorzy 18-19 lat

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 7.93 URBANEK SEBASTIAN 1997 19.09.2010r Pszczyna
100 m 11.19 URBANEK ŁUKASZ 2003 02.09.2020r Częstochowa
150m 17.08 URBANEK SEBASTIAN 1997 03.05.2015r Bielsko-Biała
200 m 22.67 URBANEK ŁUKASZ 2003 19.09.2020r Radom
300 m 36.43 KRAKOWSKI DAWID 1999 30.09.2017r Częstochowa
400 m 50.03 URBANEK SEBASTIAN 1997 18.06.2015r Wrocław
500m 1:30.55 WALA PIOTR 2005 28.05.2016 Kraków
600 m 1:24.92 MIKOŁOWICZ DAMIAN 1987 30.04.2005r Chorzów
800 m 1:56.69 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 10.06.1995r Zabrze
1000 m 2:34.03 WINKLER TOMASZ 1980 1.05.1999r Bielsko-Biała
1500 m 4:01.58 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 24.06.1995r Zabrze
2000 m 5:45.01 SZWAJNOCH PATRYCJUSZ 1980 24.06.1995r Zabrze
2000 m pprz 6:04.49 WINKLER TOMASZ 1980 20.07.1999r Białystok
3000 m 8:55.71 CZYŻ PAWEŁ 1978 18.06.1995r Zabrze
5000 m 15:28.29 ZAWIERUCHA JERZY 1976 24.06.1995r Zabrze
10000 m 34:14.63 WINKLER TOMASZ 1980 17.05.1998r Warszawa
10km 33:59 ZAWIERUCHA JERZY 1976 16.10.1994r Koło
Skok w da 6.05 m WIŚNIEWSKI DAWID 2003 29.08.2020r Bielsko-Biała
4x100m 49.92 WIŚNIEWSKI DAWID, URBANEK ŁUKASZ, RENTFLEISZ FILIP, WALA PIOTR 2003, 2003, 2003, 2005 29.09.2018r. Ruda Śląska
4x400m 3:38.2 SKRZYŃSKI ŁUKASZ, KUBAS MARIUSZ, HAŁADYNA DARIUSZ, GRACAK 1975, 1974, 1975, 1975 23.05.1993 Zabrze

Juniorki 18-19 lat

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 8.33 MICHALAK ANTONIA 2001 30.04.2017r Chorzów
100 m 12.77 MICHALAK ANTONIA 2001 26.05.2018r Bielsko-Biała
150 m 19.17 MICHALAK ANTONIA 2001 01.05.2018r Częstochowa
200 m 25.57 MICHALAK ANTONIA 2001 29.07.2018r Chorzów
300 m 41.99 MICHALAK ANTONIA 2001 28.04.2018r Chorzów
400 m 1:00.04 SAJDAK NATALIA 1988 17.09.2006r Chorzów
400 m ppł 1:09.83 SAJDAK NATALIA 1988 17.06.2006r Bielsko-Biała
500 m 1:19.79 SAJDAK NATALIA 1988 07.05.2006r Sosnowiec
600 m 1:40.69 SAJDAK NATALIA 1988 26.08.2006r Kraków
800 m 2:22.88 SAJDAK NATALIA 1988 18.07.2006r Sosnowiec
1000 m 3:07.58 SUWAJ ANETA 1986 30.04.2004r Chorzów
1500 m 4:47.86 SUWAJ ANETA 1986 12.06.2004r Chorzów
2000 m 7:31.54 SZULIK DOMINIKA 2001 31.08.2016r Sosnowiec
3000 m 10:58.70 BIELECKA SYLWIA 1978 17.09.1995r Bielsko-Biała
5000 m 18:09.65 SUWAJ ANETA 1986 27.06.2004r Białystok
10km 39:11 BIELECKA SYLWIA 1978 15.10.1995r Koło
Skok w dal 4.53 m TOKAJUK TATIANA 1977 05.06.1994r Zabrze
4x100m 54.94 BLUTKO ZUZANNA, PASTUSZAK ROKSANA, LOSE MAŁGORZATA, POPIOŁEK JULIA 2004, 2005, 2003, 2005 03.06.2018r Ruda Śląska
4x400m 4:28.78 NOWAK MARIOLA, ZIELIŃSKA KATARZYNA, GRUMUŁA BARBARA, BIELECKA SYLWIA 1978, 1978, 1978, 1978 04.06.1994 Zabrze

Juniorzy młodsi 16-17 lat

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 7.93 URBANEK SEBASTIAN 1997 19.09.2010r Pszczyna
100 m 11.19 URBANEK ŁUKASZ 2003 02.09.2020r Częstochowa
150 m 17.08 URBANEK SEBASTIAN 1997 01.05.2014r Sosnowiec
200 m 22.67 URBANEK ŁUKASZ 2003 19.09.2020r Radom
300 m 36.97 URBANEK ŁUKASZ 2003 08.09.2018r Bielsko-Biała
400 m 51.16 URBANEK SEBASTIAN 1997 15.06.2013r Sosnowiec
400 m ppł 55.45 URBANEK SEBASTIAN 1997 15.06.2013r Sosnowiec
500 m 1:30.55 WALA PIOTR 2005 28.05.2016r Kraków
600 m 1:25.21 SWALSKI KAMIL 2001 05.05.2018r Ruda Śląska
800 m 1:56.59 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 10.06.1995r Zabrze
1000 m 2:35.81 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 03.05.1995r Bielsko-Biała
1500 m 4:01.58 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 24.06.1995r Zabrze
2000 m 5:45.01 SZWAJNOCH PATRYCJUSZ 1980 24.06.1995r Zabrze
2000 m pprz 6:34.87 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 04.06.1994r Zabrze
3000 m 8:55.71 CZYŻ PAWEŁ 1978 18.06.1995r Zabrze
10000 m 35:05.48 SZULIK GRZEGORZ 1981 17.05.1998r Warszawa
10km 34:47 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 15.10.1995r Koło
15km 54:25 STAŚKIEWICZ JAKUB 1978 31.12.1995r Strzelce Opolskie
Skok w dal 6.05 m WIŚNIEWSKI DAWID 2003 29.08.2020r Bielsko-Biała
4x100m 49.92 WIŚNIEWSKI DAWID, URBANEK ŁUKASZ, RENTFLEISZ FILIP, WALA PIOTR 2003, 2003, 2003, 2005 29.09.2018r Ruda Śląska
4x400m 4:06.58 WILGUDZKI ADAM, CZYŻ PAWEŁ, SPYRA ARTUR, STAŚKIEWICZ JAKUB 1978, 1978, 1978, 1978 04.06.1994r Zabrze

Juniorki młodsze 16-17 lat

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 8.33 MICHALAK ANTONIA 2001 26.05.2018r Częstochowa
100 m 12.77 MICHALAK ANTONIA 2001 26.05.2018r Bielsko-Biała
150 m 19.17 MICHALAK ANTONIA 2001 01.05.2018r Częstochowa
200 m 25.57 MICHALAK ANTONIA 2001 29.07.2018r Chorzów
300 m 41.99 MICHALAK ANTONIA 2001 28.04.2018r Chorzów
400 m 62.78 MICHALAK ANTONIA 2001 10.09.2017r Gliwice
600 m 1:44.22 SZULIK DOMINIKA 2001 30.09.2017r Częstochowa
800 m 2:26.91 BURZYŃSKA MICHALINA 1984 01.09.2001r Chorzów
1000 m 3:08.54 GMITRZUK EWELINA 1984 01.05.1997r Zabrze
1500 m 4:50.53 BIELECKA SYLWIA 1978 10.06.1995r Zabrze
2000 m 7:31.54 SZULIK DOMINIKA 2001 31.08.2016 Sosnowiec
3000 m 10:58.70 BIELECKA SYLWIA 1978 17.09.1995r Bielsko-Biała
10km 39:11 BIELECKA SYLWIA 1978 15.10.1995r Koło
Skok w dal 4.53 m TOKAJUK TATIANA 1977 05.06.1994r Zabrze
4x100m 54.94 BLUTKO ZUZANNA, PASTUSZAK ROKSANA, LOSE MAŁGORZATA, POPIOŁEK JULIA 2004, 2005, 2003, 2005 03.06.2018r Ruda Śląska
4x400m 4:28.78 NOWAK MARIOLA, ZIELIŃSKA KATARZYNA, GRUMUŁA BARBARA, BIELECKA SYLWIA 1978, 1978, 1978, 1978 04.06.1994r Zabrze

Młodzicy 14-15 lat

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 7.93 URBANEK SEBASTIAN 1997 19.09.2010r Pszczyna
100 m 11.61 URBANEK SEBASTIAN 1997 30.08.2012r Sosnowiec
110 m pł 16.71 URBANEK SEBASTIAN 1997 30.08.2012r Sosnowiec
150 m 17.78 URBANEK SEBASTIAN 1997 28.04.2012r Bielsko-Biała
200 m 23.99 URBANEK ŁUKASZ 2003 01.09.2018r Ruda Śląska
300 m 36.97 URBANEK ŁUKASZ 2003 08.09.2018r Bielsko-Biała
300 m pł 40.12 URBANEK SEBASTIAN 1997 16.09.2012r Częstochowa
400 m 54.15 URBANEK ŁUKASZ 2003 21.07.2018r Częstochowa
500 m 1:30.55 WALA PIOTR 2005 28.05.2016r Kraków
600 m 1:28.22 MIKOŁOWICZ DAMIAN 1987 01.05.2002r Bielsko-Biała
800 m 2:03.01 PIKTEL DAMIAN 1983 09.05.1998r Zabrze
1000 m 2:40.00 SZWAJNOCH PATRYCJUSZ 1980 03.05.1995r Bielsko-Biała
1500 m 4:09.56 SZWAJNOCH PATRYCJUSZ 1980 10.06.1995r Zabrze
2000 m 5:45.01 SZWAJNOCH PATRYCJUSZ 1980 24.06.1995r Zabrze
3000 m 9:25.64 PIKTEL DAMIAN 1983 17.05.1998r Warszawa
10km 38:04 ZAWIERUCHA DAMIAN 1980 15.10.1995r Koło
Skok w dal 5.67 m GŁUSZEK DANIEL 2002 11.06.2016r Sosnowiec
Oszczep(600) 31.87 WIŚNIEWSKI DAWID 2003 29.09.2018r Ruda Śląska
Sztafeta 4x100m 49.92 WIŚNIEWSKI DAWID, URBANEK ŁUKASZ, RENTFLEISZ FILIP, WALA PIOTR 2003, 2003, 2003, 2005 29.09.2018r Ruda Śląska

Młodziczki 14-15 lat

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 8.61 BLUTKO ZUZANNA 2004 27.04.2019r Chorzów
80 m ppł 12.89 BLUTKO ZUZANNA 2003 09.06.2019r Częstochowa
100 m 13.35 MICHALAK ANTONIA 2001 11.06.2016r Sosnowiec
150 m 21.19 JAGIEŁO WIKTORIA 2001 03.05.2016r Bielsko-Biała
200 m 28.18 MICHALAK ANTONIA 2001 31.08.2016r Sosnowiec
200m ppł 32.43 BLUTKO ZUZANNA 2004 09.06.2019r Częstochowa
300 m 44.67 JAGIEŁO WIKTORIA 2001 28.05.2016r Kraków
400 m 1:04.80 PASTUSZAK ROKSANA 2005 18.05.2019r Ruda Śląska
600 m 1:44.22 SZULIK DOMINIKA 2001 01.05.2016r Sosnowiec
800 m 2:27.15 GMITRZUK EWELINA 1984 10.05.1997r Zabrze
1000 m 3:08.54 GMITRZUK EWELINA 1984 1.05.1997r Zabrze
1500 m 5:14.01 LICHACZ SONIA 1993 21.06.2008r Częstochowa
2000 m 7:31.54 SZULIK DOMINIKA 2001 31.08.2016r Sosnowiec
3000 m 11:07.18 WARĘDA BARBARA 1983 17.05.1998r Warszawa
10km 47:21 MADEJ MAGDALENA 1981 16.10.1994r Koło
Skok w dal 4.47 m BLUTKO ZUZANNA 2004 14.06.2017r Rybnik
Skok w dal strefa 4.22 m PASTUSZAK ROKSANA 2005 16.06.2018r Bielsko-Biała
Chód 3000 m 21:52.58 SARKOWICZ KLAUDIA 1981 14.05.1994 Zabrze
Sztafeta 4x100m 54.94 BLUTKO ZUZANNA, PASTUSZAK ROKSANA, LOSE MAŁGORZATA, POPIOŁEK JULIA 2004, 2005, 2003, 2005 03.06.2018 Ruda Śląska

Dzieci Starsze (Chłopcy 12-13 lat)

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 7.93 URBANEK SEBASTIAN 1997 19.09.2010r Pszczyna
100 m 12.54 URBANEK SEBASTIAN 1997 20.06.2010r Chorzów
200 m 26.52 URBANEK ŁUKASZ 2003 24.09.2016r Rybnik
300 m 39.97 URBANEK SEBASTIAN 1997 20.06.2010r Chorzów
400 m 55.65 URBANEK SEBASTIAN 1997 17.07.2010r Sosnowiec
500 m 1:30.55 WALA PIOTR 2005 28.05.2016r Kraków
600 m 1:33.95 URBANEK SEBASTIAN 1997 05.09.2010r Sosnowiec
800 m 2:15.75 GOŁOFIT KAMIL 1985 08.06.1998r Zabrze
1000 m 2:56.61 GOŁOFIT KAMIL 1985 12.09.1998r Bielsko-Biała
1500 m 5:15.33 TYNIEC ŁUKASZ 1984 12.10.1997r Bielsko-Biała
2000 m 6:55.65 ZIELIŃSKI RAFAŁ 1981 01.05.1994r Zabrze
3000 m 10:31.53 GOŁOFIT KAMIL 1985 17.05.1998r Warszawa
10km 39:55 WIĄCEK PAWEŁ 1983 15.10.1995 Koło
Skok w dal 5.35 m URBANEK SEBASTIAN 1997 26.06.2010r Bielsko-Biała
Skok w dal strefa 3.62 m WIENCEK PIOTR 2003 21.06.2014r Bielsko-Biała
Piłka Palantowa 40 m SERWATKA MATEUSZ 2002 21.06.2014r Bielsko-Biała
4x100m 59.45 DROŻNIAK ANTONI, DUDA WIKTOR, WOJACZEK REMIGIUSZ, MAKUŁA WIKTOR 2006, 2007, 2006, 2007 19.06.2019 Ruda Śląska

Dzieci Starsze (Dziewczęta 12-13 lat)

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 8.67 BLUTKO ZUZANNA 2004 17.06.2017r Bielsko-Biała
100 m 14.09 BLUTKO ZUZANNA 2004 06.05.2017r Sosnowiec
150 m 24.61 KEMPNY SANDRA 1998 28.05.2011r Bielsko-Biała
200 m 30.53 LOSE MAŁGORZATA 2003 24.09.2016r Rybnik
300 m 47.62 MADEJ MAGDALENA 1981 07.05.1994r Pszczyna
400 m 1:06.89 MADEJ MAGDALENA 1981 08.05.1994r Zabrze
600 m 1:48.15 MADEJ MAGDALENA 1981 01.05.1994r Bielsko-Biała
800 m 2:27.15 GMITRZUK EWELINA 1984 10.05.1997r Zabrze
1000 m 3:08.54 GMITRZUK EWELINA 1984 1.05.1997r Zabrze
2000 m 7:42.84 CZYŻ ANNA 1986 17.05.1998r Warszawa
Chód 3000 m 21:52.58 SARKOWICZ KLAUDIA 1981 14.05.1994 Zabrze
10km 47:21 MADEJ MAGDALENA 1981 16.10.1994 Koło
Skok w dal 4.47 m BLUTKO ZUZANNA 2004 14.06.2017r Rybnik
Skok w dal strefa 4.22 m PASTUSZAK ROKSANA 2005 16.06.2018 Bielsko-Biała
Piłka Palantowa 35,5 m LIBERDA KLAUDIA 2007 09.10.2018r Ruda Śląska

Dzieci Młodsze ( Chłopcy 11 lat i młodsi)

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 8.75 URBANEK ŁUKASZ 2003 18.06.2014r Sosnowiec
100 m 14.47 BRZUSKA WOJCIECH 2001 09.06.2012r Chorzów
200 m 33.51 BRZUSKA WOJCIECH 2001 16.07.2011r Rybnik
300 m 49.32 WALA PIOTR 2005 01.10.2016r Sosnowiec
500 m 1:30.55 WALA PIOTR 2005 28.05.2016r Kraków
600 m 1:56.59 WALA PIOTR 2005 18.06.2016r Bielsko-Biała
1000 m 3:24.38 KOŁODZIEJ ADRIAN 1983 14.05.1994 Zabrze
10 km 46:49 PINIOR ROBERT 1984 15.10.1995 Koło
Skok w dal 3.47 m CICHOCKI MAKSYMILIAN 2004 20.06.2015r Bielsko-Biała
Skok w dal strefa 3.62 m WIENCEK PIOTR 2003 21.06.2014 Bielsko-Biała
Piłka Palantowa 27,5 m MAKUŁA WIKTOR 2007 13.06.2018r Ruda Śląska
4x100m 65.76 BRYŁA KAJETAN, BRÓZDA SZYMON, WOJACZEK TYMOTEUSZ, DEPO KACPER 2010, 2010, 2010, 2010 10.10.2020 Chorzów

Dzieci Młodsze (Dziewczęta 11 lat i młodsze)

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK DATA MIEJSCE
60 m 9.29 BLUTKO ZUZANNA 2004 17.06.2015r Częstochowa
100 m 15.26 BLUTKO ZUZANNA 2004 03.10.2015r Sosnowiec
150 m 27.36 SKOWROŃSKA ANNA 2000 28.05.2011r Bielsko-Biała
200 m 35.07 WITCZAK DOROTA 2000 16.07.2011r Sosnowiec
300 m 50.63 PASTUSZAK ROKSANA 2005 18.06.2016r Bielsko-Biała
600 m 1:54.17 PASTUSZAK ROKSANA 2005 12.06.2016r Chorzów
1000 m 3:44.1 NEBLIK AGNIESZKA 1981 06.06.1992r Sosno
10km 47:33 MADEJ MILENA 1983 16.10.1994r Koło
Skok w dal strefa 3.52 m BLUTKO ZUZANNA 2004 20.06.2015r Bielsko-Biała
Piłka Palantowa 35,5 m LIBERDA KLAUDIA 2007 09.10.2018r Ruda Śląska
Sponsor

serwisu online

Logo Data Quest