O nas

O nas

Jesteśmy pozytywną grupą osób, którzy poprzez  uczestnictwo w sporcie realizują swoje potrzeby oraz wartości, kształtując pozytywne nastawienie do aktywności sportowej. 

Nasze cele

Naszym celem jest zarówno osiąganie maksymalnych rezultatów sportowych w myśl idei „szybciej, wyżej, dalej” na drodze selekcji, ale także kształtowanie dojrzałej osobowości sportowca poprzez wartości humanistyczne, wychowawcze, zdrowotne czy estetyczne.

Swoje cele realizujemy poprzez:

Zabawę 

Zdrowie

Trening sportowy:

  • Dzieci 10-13lat ( przygotowanie ogólnomotoryczne, wszechstronne przygotowanie lekkoatletyczne)
  • Młodzieży 13-16 lat ( przygotowanie ukierunkowane grupy konkurencji)
  • Młodzież 16-19 lat (wstępna specjalizacja – wybór konkurencji)
  • Dorośli pow. 19lat ( specjalizacja właściwa)

O sporcie Szymon Ziółkowski złoty medalista olimpijski w rzucie młotem

Sport to jest fantastyczna szkoła życia niezależnie od tego, czy osiągniemy w sporcie sukces, czy nie. Na pewno sport uczy przydatnych w życiu rzeczy, jak systematyczności, wytrwałości, cierpliwości. Uczy nas tego, że jesteśmy zależni od siebie, a nie od innych ludzi. A to, czy sport przyniesie sukcesy, czy nie, to jest sprawa drugorzędna. Bo czasami można bardzo dużo w swoim życiu wygrać mimo tego, że w sporcie się przegrało. Można przegrać zawody, ale w całości coś się wygrywa. To nie jest ruletka, że stawia się wszystko na jedną kartę i wszystko się traci. Zawsze ze sportu coś zostaje.

Licencja Klubowa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

 

Sponsor

serwisu online

Logo Data Quest